Oliweb logo jasne
Bądź z nami w kontakcie

Oliweb – strony, sklepy, aplikacje internetowe.

 

Czy warto zakładać fanpage na Facebooku?

Czy warto zakładać fanpage na facebooku?

Czy warto zakładać fanpage na Facebooku?

Udostępnij

Zasięgi reklamy

 

 

W dzisiejszych czasach sama strona internetowa nie wystarczy, jeśli chcesz żeby Twoja firma zaistniała w Internecie. Aby zbudować swoją markę, prowadzenie Facebooka, Instagrama, Twittera czy bloga to już niemal obowiązek.

Zanim promowanie marki w social mediach stało się codziennością, dotarcie reklamy do miliona odbiorców graniczyło z cudem. Dzięki publikatorom zasięg komunikatów jest nieporównywalnie większy. Wpisy w mediach społecznościowych, zwłaszcza te naprawdę dobre i przemyślane, rozprzestrzeniają się w zawrotnym tempie.

 

Zalety prowadzenia fanpage’a

 

 

Jaka jest największa zaleta mediów społecznościowych? Ja obstawiam obustronną komunikację. Dobrze zrobiony wpis na Facebooku może wywołać dyskusję wśród setek, a nawet tysięcy osób. Jest jednak pewna granica, której nie można przekroczyć. Często się zdarza, że publikowane treści są słabej jakości i wywołują odwrotny efekt do pożądanego. Dlatego lepiej to zadanie powierzyć profesjonalistom. Dokładną wycenę otrzymasz tutaj.

 

Post na Facebooku

 

 

Jak powinien wyglądać dobry wpis? Najważniejsza jest treść, która powinna zainteresować odbiorców. Potencjalny klient, który odwiedził Twój fanpage na Facebooku, powinien na tym skorzystać i znaleźć takie rzeczy, które zachęcą go do powrotu. Może to być zabawne zdjęcie, garść ciekawych informacji czy też krótki film instruktażowy. Najtrudniejszą rzeczą w prowadzeniu fanpage’u jest to, że wszystkie posty muszą być jednocześnie zróżnicowane, jak i spójne.

 

 

Podsumowanie

 

 

Mediów społecznościowych nie można bagatelizować. Z każdym dniem rośnie liczba użytkowników w Internecie, a social media stają się nieodzownym elementem marketingu.


Udostępnij

Napisz komentarz

szesnaście + czternaście =