Oliweb logo jasne
Bądź z nami w kontakcie

Oliweb – strony, sklepy, aplikacje internetowe.

 

Tworzenie Sklepów Internetowych

Tworzenie sklepów internetowych

Oliweb projektuje i tworzy sklepy internetowe po to, żeby sprzedawały. Przykładamy dużą wagę do wyglądu, funkcjonalności, intuicyjności – jednak głównym celem jest przygotować dla Ciebie taki sklep internetowy, który przynosi duże zyski.

Optymalizujemy projekty pod kątem szybkości działania, wysokiego pozycjonowania w Google oraz doradzamy jak prowadzić
marketing internetowy sklepu internetowego.

Otrzymasz od nas intuicyjny panel administratora do zarządzania sklepem.

Zależy nam na długotrwałej współpracy, która stale będzie

zwiększała Twoją sprzedaż.

Tworzenie sklepów internetowych jest dla nas przyjemnością!

Sklepy internetowe Polska

 

Proces realizacji 

Dokładna analiza potrzeb

 

Wraz z Tobą ustalamy dokładne cele biznesowe oraz grupy docelowe, do których kierowane są produkty oraz usługi, sprzedawane w Twoim sklepie internetowym.

Projektowanie sklepu internetowego

 

Twój klient poruszając się po sklepie internetowym musi czuć się swobodnie. Podczas prac nad szablonem graficznym, przedstawiamy go na bieżąco klientom. Dzięki temu masz kontrolę nad wyglądem swojego sklepu.

Wprowadzanie poprawek

 

Już na tym etapie wprowadzamy poprawki, które zasugerowane zostały nam w trakcie projektowania sklepu internetowego. Wszystkie zmiany są realizowane w jednej, niskiej cenie za sklep. Koszt stworzenia sklepu internetowego poznasz wypełniając formularz wyceny.

Tworzenie sklepu internetowego

 

Rozpoczynamy proces tworzenia, kodujemy Twój sklep internetowy. Konfigurujemy dla Ciebie system zarządzania treścią, który pozwoli łatwo dodawać produkty. Na pytanie „jak dodawać produkty do sklepu internetowego?” odpowiemy podczas późniejszego szkolenia z obsługi.

Wprowadzanie treści oraz optymalizacja SEO

 

Zgodnie z wcześniej ustaloną strategią tworzymy treści przyjazne dla SEO. Pozwoli to na późniejsze zaistnienie Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania, przez co zwiększy się sprzedaż. Oprócz tego, technicznie również optymalizujemy sklep internetowy pod SEO.

Optymalizacja szybkości oraz bezpieczeństwa

 

Witryna obsługująca płatności oraz przechowująca dane klientów musi być odpowiednio zabezpieczona – dlatego zabezpieczymy Twój sklep internetowy. Pamiętamy również o optymalizacji sklepu pod kątem szybkości jego działania.

Wdrażanie sklepu internetowego

 

Odpowiednie wdrożenie na serwer to jeden z ostatnich kroków do rozpoczęcia sprzedaży. Pracujemy w tym etapie również nad integracjami ułatwiającymi późniejsze użytkowanie sklepu – np. wdrożenie Google Analytics, integracja sklepu internetowego z Allegro, itp.

Testowanie

 

Kilka dni poświęcamy na testy sklepu, eliminujemy ewentualne błędy w jego działaniu. Kiedy cały serwis działa bez najmniejszych problemów, uruchamiamy sklep internetowy i gotowe – jest już widoczny w sieci!

Sklepy internetowe dropshipping

Sklep internetowy dropshipping

Co to jest właściwie dropshipping?

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby żebyś posiadał sprzedawany produkt w domu. Nie musisz się nawet martwić o wysyłkę. Wszystkim zajmą się hurtownie oferujące usługę dropshippingu. Dzięki naszym rozwiązaniom w kilka chwil w Twoim sklepie internetowym znajdą się setki, a nawet tysiące produktów. Kilka razy dziennie będą aktualizowane ich ceny oraz stany magazynowe.

Nasze realizacje

Oliweb logotyp

Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę projektu!

    Umów się na rozmowę: