Oliweb logo jasne
Bądź z nami w kontakcie

Oliweb – strony, sklepy, aplikacje internetowe.

 

Tworzenie Stron Internetowych

Tworzenie stron internetowych

Strona www jest nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale także narzędziem do zarabiania pieniędzy. Dlatego podczas wykonywania projektu skupiamy się równorzędnie na obu tych rzeczach: wyglądzie oraz użyteczności.

 

Nasze dotychczasowe strony są w pełni intuicyjne i przejrzyste bez względu na rodzaj oraz wielkość ekranu, na którym są wyświetlane. Zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania w przeglądarkach oraz szybkości ładowania. 

 

Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie, nawet po dawno zakończonym projekcie.

Strony internetowe

 

Nasze projekty to

Projekt, wdrożenie

 

Funkcjonalny projekt graficzny zgodny z UX, w każdym calu omawiany z klientem. Staranne wdrożenie strony internetowej, zgodnie z projektem oraz najwyższymi standardami. Dla klienta udostępniamy prosty w obsłudze system do zarządzania treścią.

Serwer, domena, SSL

 

Zajmiemy się wszystkim co jest potrzebne do stworzenia strony www. Zapewniamy serwer, domenę, obsługę firmowych skrzynek pocztowych. Na każdej stronie wdrażamy zabezpieczający certyfikat SSL. 

Optymalizacja, RWD

 

Wykonane przez nas strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem szybkości działania, ogólnej wydajności witryny. Stosujemy wszystkie zasady RWD co oznacza, że Twoja witryna będzie wyświetlała się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

SEO, SEM

 

Wychodzimy z założenia, że strona internetowa musi na siebie zarabiać, dlatego też optymalizujemy ją pod kątem pozycjonowania w Google.

Z nami będziesz widoczny w wynikach wyszukiwania.

Reklama strony internetowej Kępno

Nasze realizacje są przystosowane pod wymagania wyszukiwarek. Powszechnienie nazywane jest to jako pozycjonowanie stron internetowych SEO. Pozwala to uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, a to przekłada się bezpośrednio na wzrost sprzedaży w Internecie.

Korzystamy z bardzo wielu form marketingu internetowego.

Zawsze indywidualnie sprawdzamy, która z nich przyniesie Twojej stronie najlepsze efekty.

 

Strategie reklamy stron internetowych tworzymy w miejscowości Kępno.

Reklama strony internetowej kępno
Strony internetowe i ich rodzaje

Strony internetowe i ich rodzaje

Istnieje bardzo wiele rodzajów stron internetowych, każda z nich ma spełniać inne zadania. Do najpopularniejszych zaliczamy strony wizytówki, strony firmowe, portale internetowe, landing pages. Dodatkowo efektywne są również witryny nastawione typowo na sprzedaż produktów lub usług, czyli sklepy internetowe.

Po analizie potrzeb doradzimy Ci dokładnie jaką stronę internetową wybrać.

Cennik stron internetowych

Cena strony internetowej zależy głównie od jej stopnia zaawansowania oraz celu, który ma spełniać. Większość profesjonalnych agencji marketingowych, które wykonują strony internetowe, nie podaje dokładnych cen, ponieważ jest to bardzo trudne do ustalenia bez rozmowy z klientem o jego potrzebach i oczekiwaniach.

 

Wypełnij formularz wyceny projektu, a podamy Ci dokładny cennik Twojej strony internetowej.

Cennik stron internetowych

Nasze realizacje

Oliweb logotyp

Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę projektu!

    Umów się na rozmowę: